🎉 24. 2. 2025 otevíráme novou pobočku v Praze - Stodůlkách! více informací >
Přihlášení

Přihlašovací údaje

PipeCam 30 PTZ St

potrubní inspekční kamera
Kód zboží: 2101-068
Porovnání:
Značka: CEL-TEC
Záruka: 24 měsíců
Skladem: ano

Inspekční podvodní kamera CEL-TEC PipeCam 30 PTZ St s 30 m dlouhým tlačným kabelem, otočnou kamerou (SONY-CCD800TVL) o 360° horizontálně a 180° vertikálně s nastavitelnou rychlostí otáčení, dále pak nechybí LCD diplej s možností ukládání záznamů na SD kartu. Celkem 20ks LED: 6 ks bílá LED + 12 ks IR LED + 2 ks modrá LED (pro přilákání ryb).

1. Vodotěsné / 360° otáčení / noční přísvit: Průmyslový inspekční systém pro kanalizační potrubí vybavený HD CCD kamerou Sony CCD800TVL, kamera má vodotěsné krytí IP68, vertikální otáčení kamery o 0-180°, horizontální otáčení o 0-360°. 6ks bílých LED diod + 12ks IR LED diod + 2ks modrých LED.

2. Nahrávání: CEL-TEC PipeCam 30 PTZ St má také funkci nahrávání a fotografování. Systém podporuje až 32 GB SD karty.

3. Monitor a kabel: Profesionální kamera pro inspekci různého druhu potrubí je vybavena 7 palcovým barevným TFT LCD monitorem se sluneční clonou pro pohodlné venkovní inspekce. Tlačný kabel je ze sklo-laminátu (průměr 5 mm) a je odolný vůči korozi / chladu / tahu.

4. Přenosný kufr a dlouhá výdrž baterie: Inspekční sada je uložena v odolném polstrovaném hliníkovém kufu, který uchovává veškerý obsah přehledně a bazpečně uložený a navíc se velice snadno přenáší. Přiložená 12V 4500mAh Li-baterie poskytne přibližně 6 hodin nepřetržitého používání.


Více na eshopu cel-tec.cz


Pro vybrané zboží nejsou nastavené žádné parametry